Nie będę Ci mówić, co masz robić. Nie dam Tobie magicznych narzędzi ani nie będę trenować w nowych nawykach. Spotkam Cię w tym, czym jesteś – z uwagą, otwartością i akceptacją. Ta obecność przyniesie Ci zrozumienie i moc do dawania sobie w życiu dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Jestem psychoterapeutką, terapeutką dźwiękową, coachem, trenerem, superwizorem.

Założycielką Fundacji Kocham Jaśka oraz Stowarzyszenia Adelfi, które w przeciągu kilku lat od organizacji hobbistycznej rozwinęło się w profesjonalną organizację zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Do dziś główny strateg Stowarzyszenia przeprowadzający zmianę połączoną często z reorganizacją, z mocną dbałością o jego misję i rozwój pracowników. Pracuję nad wdrażaniem wellbeingu i zarządzania horyzontalnego, rozwojem osobistym różnych osób i grup. Pasjonuje się procesami edukacyjnymi i w sposób nieoczywisty łączę wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin zakładając, że każda droga wymaga indywidualnego podejścia i wsparcia, które uwzględnia przede wszystkim osobisty potencjał oraz potencjał grupy.
Absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie, studiów podyplomowych Ogólnomenagerskich Uniwersytetu Warszawskiego, Ekonomii Społecznej w Małopolskiej Szkole Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Partycypacji Społecznej – Animacji – Ewaluacji – Superwizji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam wiele programów rozwojowych w tym Szkołę Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, Szkołę Trenerów STOP, Szkołę Coachingu ICF przy Akademii Umiejętności Menadżerskich w Gdańsku razem z międzynarodową akredytacją, Szkołę Terapeutów OdNowa, GPO – szkołę Gestralt w organizacjach, kończę szkołę psychoterapeutów Gestalt. W ciągłym osobistym procesie i superwizji.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy mój system wartości i myśli są Ci bliskie to zapraszam na mojego mikrobloga.

Przejdź na mój mikroblog

kalendarz wydarzeń

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...

media społecznościowe

Obserwuj mnie w Social Mediach

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej pracy, obserwuj mnie na moich profilach społecznościowych.