Czas i lokalizacja

Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1, 12-200 Pisz

20 lipca 2023

18:30-20:00

To wydarzenie już się odbyło.

💠Przed nami kolejne letnie wydarzenie w Hotelu Jabłoń koło Pisza, w którym otoczonymi przez piękno natury będziemy podążać za wibracjami. Tym razem skupimy się na kryształowych misach solfeggio.
✨W czasie zachodzącego słońca i opadającej mocy ciepła, zanurzymy się w poszukiwaniu własnych zasobów. Będziemy szukać wewnętrznych sił, aby nie tracić energii i zawsze cieszyć się dobrem, obfitością i radością w naszym życiu.
Poprzez dźwięki gongów i mis, które będą nas otaczać, doświadczymy oczyszczenia, zrozumienia i spokoju. Ta niezwykła i holistyczna technika leczy ciało, umysł i duszę, przywracając nas do pełni życia. Wibracje pomagają w procesie zdrowienia i poprawiają nasze samopoczucie.
💠Podczas koncertu będę również odczytywać ogólną energię grupy, korzystając z intuicji i kart. Będzie to dodatkowe wsparcie, które pozwoli mi indywidualnie dostosować się do potrzeb uczestników.
Zapraszamy do wspólnej przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł doświadczyć pełni życia i odnaleźć harmonię w sobie. To doskonała okazja do zregenerowania się, odłączenia od stresu i przywrócenia równowagi wewnętrznej.
✨JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
– sesja odbywa się w pozycji leżącej dla własnej wygody przynieś koc, poduszkę
– zabierz matę
– ubierz się wygodnie
– możesz zabierać wodę
-postaraj się być punktualnie, aby nie zakłócać procesu grupy
✨INWESTYCJA
Koszt spotkania to 70zł. Płatne gotówką w dniu wydarzenia.
Ilość miejsc ograniczona
Aby mieć pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu, zgłoś się wcześniej.
W przypadku odwołania swojego uczestnictwa później niż 24 godz przed wydarzeniem, opłata za udział jest naliczona.
✨ZAPISY/PYTANIA
Obowiązują zapisy poprzez formularz na tej stronie
Kilka dni przed wydarzenie wysyłane jest potwierdzenie, jeżeli go nie otrzymacie proszę o kontakt. Jeśli masz pytania dotyczące wydarzenia, sesji indywidualnych lub innych skontaktuj się: https://ulatrubacz.pl/kontakt/

Nie przegap

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...