Czas i lokalizacja

Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1, 12-200 Pisz

9 sierpnia 2023

18:30-20:00

To wydarzenie już się odbyło.

✨Podczas naszego życia pojawiają się momenty, w których zbieramy wiele napięć, ale również takie, które sprzyjają równowadze energetycznej i oczyszczeniu. Niewątpliwie takim czasem dla nas jest lato, wakacje, urlop☀️ Zmieniamy swój cykl i rytm, zatrzymujemy się i czujemy więcej, głębiej.
✨Ten wyjątkowy warsztat pozwoli nam połączyć pracę oddechem z dźwiękami, aby wzmocnić nasze energie życiowe, oczyścić to, co nam nie służy, i wprowadzić więcej harmonii do naszego
codziennego życia.
✨Co czeka nas na tym warsztacie:
💠 połączymy relaksację dźwiękiem z prowadzonym przez trenera oddechem;
💠 rozpoznamy emocje i puścimy zatrzymane napięcia;
💠 wzmocnimy swój organizm dotleniając i harmonizując;
💠odpoczniemy i zregenerujemy.
Udział w tym warsztacie daje możliwość doświadczenia głębokiej transformacji i regeneracji. Płynące z niego korzyści dotykają różnych sfer życia, przynosząc równowagę, spokój i wzrost osobisty.
💠JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
– ubierz się wygodnie
– weź mate, dodatkowo możesz wziąć koc i poduszkę
– postaraj się być punktualnie, aby nie zakłócać procesu grupy
💠INWESTYCJA
Koszt warsztaty to 150 zł płatne gotówką w dniu spotkania
💠Ilość miejsc ograniczona!
Aby mieć pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu, zgłoś się wcześniej.
W przypadku odwołania swojego uczestnictwa później niż 24 godz przed wydarzeniem, opłata za udział jest naliczona.
💠ZAPISY/PYTANIA
Obowiązują zapisy poprzez formularz poniżej
Kilka dni przed wydarzenie wysyłane jest potwierdzenie mailowo, jeżeli go nie otrzymacie proszę o kontakt. Jeśli masz pytania dotyczące wydarzenia, sesji indywidualnych lub innych skontaktuj się: https://ulatrubacz.pl/kontakt
Prowadzący:
💠Ula Trubacz: psychoterapeutka, muzykoterapeutka oraz menadżerka wspaniałego zespołu. Od wielu lat zajmuje się procesami rozwojowymi wielu grup i osób. Łączy wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin zakładając, że każda droga wymaga indywidualnego podejścia i wsparcia, które uwzględnia przede wszystkim osobisty potencjał oraz potencjał grupy. Łączy świat ducha, umysłu i emocji, by każdy mógł transformować w pełni swoje życie.
Ukończyła wiele szkół i kursów w dziedzinach, w których pracuje. Uczestniczy we własnych procesach rozwojowych a swoją pracę poddaje superwizji.
💠Marek Budziński: Specjalista od zarządzania czasem wolnym i sposobami jego spędzania, oraz rekreacją ruchową w celu poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego.
Artysta, malarz wykorzystujący przeróżne powierzchnie do kreacji, tatuator, trener samoobrony i Aikido, StreetWorker, BreathWorker pracujący metodą oddechu transmodalnego. Kochający pracę z ludźmi i podążający za własną prawdą, w spokoju i otwartości na to co przychodzi.
Pracuje nad mechanizmami działania ciała, umysłu i duszy. Ukończył wiele programów rozwojowych między innymi Szkołę Liderów Ekonomi społecznej, refleksologia, zielarstwa i aromaterapii, konchowania, komunikację werbalna i pozawerbalna, praca z ciałem metodą Feldenkraisa, medycyna energetyczna. Wielbiciel życia i dobrego samopoczucia.
Członek Instytutu oddechu Michała Godlewskiego, oraz Fundacji Human Lex Instutu.

Nie przegap

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...