Czas i lokalizacja

4 listopad 2023

Godz 17.00

Ełk, ul. Małeckich 3/25

To wydarzenie już się odbyło.

🔸️Czy śmierć to tylko smutek?

🔸️Co ja robię na tej ziemi?

🔸️Czy to prawda, że mam jakąś szczególną misję?

🔸️Co jeszcze chcę zrobić i jak zaistnieć w tym świecie?

W szczególnym czasie wielu refleksji i emocji zapraszam Was do sięgnięcia do zasobów naszych przodków, żeby poszukać odpowiedzi na te pytania i pełniej nadać sens własnemu życiu. Sięgniemy do zasobów rodu, przyjrzymy się schematom, które w nim się powtarzają, zatrzymamy się w tym jakie one mają dla nas znaczenie i które z nich to nasz zasób, a które chcemy pożegnać. Powspominamy ważne dla nas osoby, które odeszły i ogrzejemy tym co dobre w naszym dziedzictwie. 

Refleksję będziemy snuli w kręgu, pijąc ceremonialne kakao. Można przynieść ze sobą jakąś przekąskę lub potrawę. Po kręgu zaproszę wszystkich na sesję wibracyjno – relaksacyjną, której intencją będzie domknięcie procesu i zjednoczenie się z naszym rodem, odnalezienie spokoju. 

Misy i gongi pozwolą nam do końca przeżyć nieprzeżyte, odpuścić i zaakceptować. A oprócz tego wykonają swoją pracę oczyszczającą i regulującą nasze ciała.

Spotkanie potrwa 3 – 4 godziny.

INWESTYCJA

Koszt spotkania to 120zł od osoby. Płatne gotówką w dniu wydarzenia.

Ilość miejsc ograniczona!

Aby mieć pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu, zgłoś się wcześniej

W przypadku odwołania swojego uczestnictwa później niż 24 godz przed wydarzeniem, opłata za udział jest naliczona. 

ZAPISY/PYTANIA

Obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie

Kilka dni przed wydarzeniem wysyłane jest potwierdzenie, jeżeli go nie otrzymacie proszę o kontakt. Jeśli masz pytania dotyczące wydarzenia, sesji indywidualnych lub innych skontaktuj się: https://ulatrubacz.pl/kontakt/

 

Nie przegap

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...