Czas i lokalizacja

Ełk, ul. Małeckich 3/25

21 października 2023

18:00-19:30

To wydarzenie już się odbyło.

Wszystko jest wibracją, a my, poddając się kąpieli dźwiękowej podczas sesji relaksacyjnej, otwieramy się na ich uzdrawiającą moc. To jak odnalezienie właściwej nuty w tej złożonej melodii życia. W kręgu wibracji doświadczymy:

Wyrównania Energii: Tak jak przesilenie natury pozwala na odnowę, tak i my będziemy mieć  okazję wyrównać nasze energie.

Dostrajania do Właściwej Drogi: Kąpiel w dźwiękach to jak mistyczna nawigacja, która pomaga nam znaleźć właściwą drogę w tym życiowym labiryncie.

Oczyszczenia i Uwolnienia: Wibracje mis i gongów nie tylko oczyszczają, ale również uwalniają nas od tego, co nam nie służy, pozostawiając nasze serce spokojne.

Podczas tego spotkania rozgrzejemy się ceremonialnym kakaem, które będzie przygotowane na mleku roślinnym, a oprócz grania zawsze jest czas i przestrzeń na rozmowy i wspólne dzielenie.

„W kręgu wibracji – spotkanie relaksacyjno-rozwojowe” staje się miejscem, gdzie każda wibracja ma znaczenie, a my, jako uczestnicy, tworzymy razem harmonię. Zanurzmy się w tej muzycznej podróży, aby doświadczyć pełni życia, którą przynosi to niezwykłe i holistyczne narzędzie.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
– sesja odbywa się w pozycji leżącej dla własnej wygody przynieś koc, poduszkę
– ubierz się wygodnie
– postaraj się być punktualnie, aby nie zakłócać procesu grupy
INWESTYCJA
Koszt spotkania to 70zł. Płatne gotówką w dniu wydarzenia.
Ilość miejsc ograniczona!
Aby mieć pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu, zgłoś się wcześniej
W przypadku odwołania swojego uczestnictwa później niż 24 godz przed wydarzeniem, opłata za udział jest naliczona.
ZAPISY/PYTANIA
Obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie

Kilka dni przed wydarzenie wysyłane jest potwierdzenie, jeżeli go nie otrzymacie proszę o kontakt. Jeśli masz pytania dotyczące wydarzenia, sesji indywidualnych lub innych skontaktuj się: https://ulatrubacz.pl/kontakt/

Nie przegap

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...