Czas i lokalizacja

LOTUS Szkoła Jogi

ul. Nadjeziorna 1b, Ełk

19  listopad 2023

17:30-19:30

To wydarzenie już się odbyło.

W ciągu życia gromadzimy wiele rzeczy. Spontanicznie i intuicyjnie nie zawsze wiedząc co nam służy i dlaczego to robimy. W kręgu wibracji i oddechów prowadzonych przez Ulę i Marka zatrzymamy się nad uświadamianiem sobie tego, co chcę w swoim życiu zatrzymać i pielęgnować, a co pożegnać. Jakie moje zasoby mnie budują a co mi przeszkadza w dalszej drodze.

🔹JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
– sesja odbywa się w pozycji leżącej dla własnej wygody przynieś koc, poduszkę
– ubierz się wygodnie
– postaraj się być punktualnie, aby nie zakłócać procesu grupy

🔹INWESTYCJA
Koszt spotkania to 150zł. Płatne gotówką w dniu wydarzenia.

Ilość miejsc ograniczona!

Aby mieć pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu, zgłoś się wcześniej.

W przypadku odwołania swojego uczestnictwa później niż 24 godz przed wydarzeniem, opłata za udział jest naliczona.

🔹ZAPISY/PYTANIA
Obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie

Kilka dni przed wydarzenie wysyłane jest potwierdzenie, jeżeli go nie otrzymacie proszę o kontakt. Jeśli masz pytania dotyczące wydarzenia, sesji indywidualnych lub innych skontaktuj się: https://ulatrubacz.pl/kontakt/

 

Prowadzący:
🔷Ula Trubacz: psychoterapeutka, muzykoterapeutka oraz menadżerka wspaniałego zespołu. Od wielu lat zajmuje się procesami rozwojowymi wielu grup i osób. Łączy wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin zakładając, że każda droga wymaga indywidualnego podejścia i wsparcia, które uwzględnia przede wszystkim osobisty potencjał oraz potencjał grupy. Łączy świat ducha, umysłu i emocji, by każdy mógł transformować w pełni swoje życie.
Ukończyła wiele szkół i kursów w dziedzinach, w których pracuje. Uczestniczy we własnych procesach rozwojowych a swoją pracę poddaje superwizji.
🔷Marek Budziński: Specjalista od zarządzania czasem wolnym i sposobami jego spędzania, oraz rekreacją ruchową w celu poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego.
Artysta, malarz wykorzystujący przeróżne powierzchnie do kreacji, tatuator, trener samoobrony i Aikido, StreetWorker, BreathWorker pracujący metodą oddechu transmodalnego. Kochający pracę z ludźmi i podążający za własną prawdą, w spokoju i otwartości na to co przychodzi.
Pracuje nad mechanizmami działania ciała, umysłu i duszy. Ukończył wiele programów rozwojowych między innymi Szkołę Liderów Ekonomi społecznej, refleksologia, zielarstwa i aromaterapii, konchowania, komunikację werbalna i pozawerbalna, praca z ciałem metodą Feldenkraisa, medycyna energetyczna. Wielbiciel życia i dobrego samopoczucia.
Członek Instytutu oddechu Michała Godlewskiego, oraz Fundacji Human Lex Instutu.

Nie przegap

Brak zapisanych wydarzeń w kalendarzu...